Середа, 01.05.2024, 14:06
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Наше опитування
Яким урокам Ви надаєте перевагу
Всього відповідей: 11
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
[ Додати матеріал ]
You've got to be kidding me-it's so <a href="http://cbnsnquazdn.com">trretpaannsly</a> clear now!
Переглядів: 305 | Дата: 09.04.2015 | Коментарі (0)

There's a secret about your post. ICBIYTTHTKY http://edfqykbav.com ituyrl [link=http://ytcixw.com]ytcixw[/link]
Переглядів: 258 | Дата: 06.04.2015 | Коментарі (0)

When you think about it, that's got to be the right <a href="http://gsthjszby.com">anesrw.</a>
Переглядів: 310 | Дата: 06.04.2015 | Коментарі (0)

That's the pecefrt insight in a thread like this.
Переглядів: 240 | Дата: 05.04.2015 | Коментарі (0)

завантажити повний урок

Конспект уроку з англійської мови в 2 класі

Учитель: Колеснікова М.К.

Тема. Частини тіла.

Мета.

Практична: вчити учнів вживати в мовленні лексичний матеріал за темою, формувати навички монологічного мовлення на рівні речення. Вчити дітей виконувати інструкції англійською мовою. Удосконалювати навички вживання множини іменників та граматичної структури "have/has got”.

Розвиваюча: розвивати мовну здогадку, уміння логічного викладу думок та фонематичний слух.

Виховна: виховувати у дітей позитивне ставлення до власного здоров’я та культури тіла. Стимулювати та підтримувати інтерес до іноземної мови.

Освітня: розширити світогляд учнів та їх знання про культуру мови.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання: проектор, комп’ютер, підручник "Welcome 1”, DVD та CD диски, пазл.

Хід уроку

I. Початок уроку.

1. Організаційний момент (2 хвилини)

T: – Good morning, everyone!

Nice to meet you!

How are you today? (Students answer)

Let’s start.

2.  Фонетична зарядка (3 хвилинu)

T: At first, let’s practice in pronunciation of s and z: Zog’s got three mouths and six noses!

T: z is pronounced: [z] as in Zog

s can be pronounced: [s] as in mouths, [z] as in noses (Students listen and repeat)

II.    Основна частина уроку.

1. Повторення лексичних одиниць попередніх уроків (3 хвилини).

T: At our lessons we talk about parts of body. Today we continue talking about them. So, look at the screen, please. Who is it?

S ... Читати далі »

Переглядів: 3246 | Додав: wadim777 | Дата: 21.11.2012 | Коментарі (0)

завантажити повний урок

завантажити презентацію до уроку

медіа файли:

http://inozem-seminar.at.ua/dialogue.mp3

http://inozem-seminar.at.ua/Dr.Monday.wma

People’s Best Friend.

 

Level:elementary.

Marina Batrak, a teacher of English, Specialized school № 2 of Tsyurupinsk.

Time:40 minutes.

  

Objectives for the lesson:

1.      To activate the vocabulary on the topic;

2.      To develop listening and reading skills;

3.      To  practice pupils in the ways of creating the comparative degree of one-syllable, two-syllable adjectives and longer adjectives;

4.      To stimulate pupil’s thinking and develop their creative imagination.

 

 

Language items to be focused on:

Grammar: the comparative degree of adjectives.

Vocabulary: recycling of lexical units (pets, adjectives).

 

 Type of the lesson: combined with multimedia approach to learning.

 

Equipment: 1. projector, computer, screen.

2. Microsoft Office Power Point 2007,  Windows Media Player.

3. individual cards.

  Procedure.

 I.       Introduction.

Greeting.

T: Good afternoon, boys and girls!  

P: Good afternoon, teacher.

T.: I’m glad to see you!

 Ps.: We’re glad to see you, too!

T.: How are you?

Ps.: We’re fine, thanks. How are you?

T.: I’m OK. Look at the screen and say what our today’s topic is.

Ps.: People’s best friend.

T.: That’s right. What are we going to talk about?

 

II. Warming Up

T.: To speak English well you should pronounce the sounds correctly.

Let’s train the sound [t].

T.: Give opposite to these adjectives.

T.: Name animals and pets with the sound [t].

 

... Читати далі »

Переглядів: 583 | Додав: wadim777 | Дата: 21.11.2012 | Коментарі (1)

завантажити повний урок

картки до уроку

медіа файли:

http://inozem-seminar.at.ua/Track_No26.mp3

http://inozem-seminar.at.ua/Track_No51.mp3

http://inozem-seminar.at.ua/Track_No64.mp3

Конспект уроку з англійської мови в 2 класі

Учитель: Мазун А.А., вчитель англійської мови, «спеціаліст IIкатегорії»

 

Тема: «Вивчаємо англійську з радістю кожного дня!»

 

Мета:

 

1.     Автоматизувати вживання дієслів в структурах  Present Simple.

2.     Контрастувати вживання  дієслів у 3 особі однини  та інших формах PresentSimple.

3.     Навчати аудіюванню з метою виділення  детальної інформації.

4.     Удосконалювати навички читання по темі.

5.     Прищеплювати інтерес до англійської  пісні  в римовках  у цікавій формі.

6.     Виховувати інтерес у дітей до мови, що вивчається.

 

Тип уроку: комбінований.

Обладнання: проектор, комп’ютер, підручник "Welcome 1”, DVD та CDдиски, картки для самооцінки, картки з зображенням тварин, граматична таблиця "PresentSimple”, картки зі словами.

 

Хід уроку

I.                  Introduction.

    Greeting

 

1. Teacher: Good morning, dear children!

Pupils:

Good morning, good morning,
Good morning to you. 
Good morning, good morning,
We are glad to see you!

Teacher: Who is on duty today? What date is it today? What day of the week is it today? What is the weather like? What season is it? Do you like this weather?

 

II.              Aim

 

< ... Читати далі »

Переглядів: 2560 | Додав: wadim777 | Дата: 21.11.2012 | Коментарі (0)

завантажити повний урок

завантажити презентацію до уроку

відео вкінці уроку

L3 Аня.avi

Інтегрований урок у 4 класі (англійська мова, основи здоров’я).

Тема: Мій улюблений день та розпорядок дня.

Мета: - навчити учнів розповідати про свій день, повторити відомості про розрядок дня, його компоненти;

-         виховувати прихильність до здорового способу життя;

-         розвивати мотивацію до навчання.

 

Навчальні  засоби: ноутбук та проектор, роздатковий матеріал, DVD- додаток до курсу Welcome2.

Тип: інтегрований урок; урок розвитку комунікативних компетенцій.

Хід уроку.

 

1.     Організація класу. Привітання.

2.     Фонетична розминка. Введення у тему уроку.

Учням пропонується вірш розподілений на 4 частини. Необхідно відновити вірш. Та прочитати його.

Вірш:

Breakfast  in the morning.

Dinner in the day,

Tea  comes after dinner

Then comes time to play.

Milk and bread,

Supper in the evening

When the sky is read.

Then the day is over

And we go to bed.

Учні перевіряють правильність вірша (слайд 2).

Читають вірш хором та індивідуально.

Слово вчителя: Чи здогадались ви про що ми будемо говорити сьогодні? Так про т е як проходить ваш день та про режим дня…

-         Чи бувало так, що ви вставали не одразу після того як вас розбудила мама? Не встигали поснідати? Неправильно вдягали якусь річ? Забували підручник або зошит? Погано почувалися на уроці? Були неуважні?

-         Як ви гадаєте, чому це відбувалося?

-         < ... Читати далі »

Переглядів: 2559 | Додав: wadim777 | Дата: 21.11.2012 | Коментарі (0)

завантажити повний урок

Lesson Theme: My favourite food.

Grade: 1

Timing: 30 minutes

By the end of the lesson students will:

- be able to tell about their favorite food;

- be aware of traditional food in Great Britain;

- complete the project work "My favourite food”.

Materials: "Welcome Starter B”, flashcards, audio and video materials, language portfolio, My Food poster.

Procedure

A.                    WARM-UP

1.                      Stand by the door and greet the pupils as they arrive.

2.                      Pin up the My Food poster on the board. Allow the pupils some time to look at it. Then, ask the pupils to close their eyes. Cover with a slip of paper one of the food items (as well as the corresponding word). Ask the pupils to open their eyes. Ask a pupil to tell you which food item is missing. Uncover the item and check the pupil’s answer. Repeat the procedure as many times as you think is necessary.

B.                    WELCOME TO BRITAIN

1.                      Reading.

Pupils’ books open (Додаток А ... Читати далі »

Переглядів: 2108 | Додав: wadim777 | Дата: 21.11.2012 | Коментарі (0)