« Листопад 2012 » | ||||||
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
11:29 Інтегрований урок у 4 класі (англійська мова, основи здоров’я). Тема: Мій улюблений день та розпорядок дня. (Охріменко А.В.) |
завантажити презентацію до уроку відео вкінці уроку Інтегрований урок у 4 класі (англійська мова,
основи здоров’я). Тема: Мій улюблений
день та розпорядок дня. Мета: - навчити
учнів розповідати про свій день, повторити відомості про розрядок дня, його
компоненти; -
виховувати прихильність до здорового
способу життя; -
розвивати мотивацію до навчання.
Навчальні засоби: ноутбук та
проектор, роздатковий матеріал, DVD- додаток до курсу Welcome2. Тип: інтегрований
урок; урок розвитку комунікативних компетенцій. Хід уроку.
1.
Організація класу. Привітання. 2.
Фонетична розминка. Введення у тему
уроку. Учням пропонується вірш розподілений на 4 частини. Необхідно відновити
вірш. Та прочитати його. Вірш: Breakfast in the morning. Dinner in the day, Tea comes after dinner Then comes time to
play. Milk and bread, Supper in the
evening When the sky is
read. Then the day is
over And we go to bed. Учні перевіряють
правильність вірша (слайд 2). Читають вірш хором та індивідуально. Слово вчителя: Чи
здогадались ви про що ми будемо говорити сьогодні? Так про т е як проходить ваш
день та про режим дня… -
Чи бувало так, що ви вставали не одразу
після того як вас розбудила мама? Не встигали поснідати? Неправильно вдягали
якусь річ? Забували підручник або зошит? Погано почувалися на уроці? Були
неуважні? -
Як ви гадаєте, чому це відбувалося? -
Для збереження здоров’я дуже велике
значення має дотримання певного порядку і життєвого ритму, котрий називають
режимом дня. Він вам допомагає правильно розподілити свій час: працю і
відпочинок, навчання та ігри, активність та сон.
3.
Робота в групах. Вчитель: Зараз ви
об’єднаєтеся в групи та отримаєте завдання. You get some pictures and you need to make up a day of a usual pupil.
You also need to choose one pupil to tell us about the day of this pupil. (учні отримують малюнки, викладають їх у певній послідовності, обирають того
хто презентує режим дня) Презентації учнів. Порівняння з режимом дня школяра (слайд 3). Висновки.
4.
Аудіювання. a) Вчитель: Now you will
listen about Cindy’s
favourite day. Listen and put a tick or a cross in the table near the text.
(DVD Unit 6 Lesson 3) Ex.1, p. 40. -
Let’s check! b) Now you need to answer the questions for the text. Ex.2, p. 40. (DVD
Unit6 Lesson 1) c) Вчитель:
Давайте порівняємо день Сінді з режимом школяра!
5.
Фізкультхвилинка. Song "I go to school on Monday” (DVD Unit 6 Lesson 3)
6.
Робота в парах. Вчитель: Now it is your turn to tell us more about
your day. You work in pairs and you need to ask
and answer the questions and to fill in the table. Be ready to tell us about
the day of your partner. (учні задають запитання
на заповнюють таблицю, потім розповідають про себе або про свого партнера)
(Слайд 4) |
|
Всього коментарів: 0 | |